Cookie beleid Eindse Boys

De website van Eindse Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Verjaardagen

Verjaardagen

Datum Clublid Functie
28 mei Mees Vries
29 mei Mila Reijnders ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1 (Teamspeler)
29 mei Pim Teuwen ST Eindse Boys/Leveroy JO15-1 (Teamspeler)
31 mei Maud Daems ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon) (Teamspeler)
1 juni Davy Zegveld Eindse Boys 2 (zon) (Teamspeler)
2 juni Tom Kuepers ST Eindse Boys/Leveroy JO15-1 (Teamspeler)
2 juni Rob Strijbos Eindse Boys 35+1 (zon) (Verdediger)
Eindse Boys JO16-1 (Technische staf)
3 juni Richard Mertens Eindse Boys 1 (zon) (Teamspeler)
6 juni Ize Wijnen ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1 (Teamspeler)
7 juni Zoey Horijon ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 (Verdediger)
9 juni Jurre Truijen Eindse Boys JO11-1 (Teamspeler)
10 juni Cas Van Uden Eindse Boys JO8-2 (Teamspeler)
10 juni Rob de Wit Eindse Boys 3 (zon) (Teamspeler)
11 juni Harrie van Gog
11 juni Amy Lemmen ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 (Verdediger)
11 juni Nienke Mollen ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 (Teamspeler)
11 juni Wessel Steuten ST Eindse Boys/Leveroy JO15-1 (Teamspeler)
11 juni Sten de Waal
12 juni Laura Heijnen ST Eindse Boys/Merefeldia VR2 (zon) (Teamspeler)
12 juni Daniƫlle Niessen ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1 (Teamspeler)
13 juni Cor van Gog Eindse Boys 2 (zon) (Overige staf)
13 juni Lucas van Lierop Eindse Boys 1 (zon) (Teamspeler)
14 juni Juul Gerris Eindse Boys 2 (zon) (Teamspeler)
16 juni Sam Jegers
17 juni Jort Beris Eindse Boys JO16-1 (Teamspeler)
18 juni Faye Mollemans ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1 (Teamspeler)
18 juni Tom van Otterdijk Eindse Boys JO16-1 (Teamspeler)
18 juni Leon van den Schoor ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon) (Overige staf)
ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon) (Technische staf)
ST Eindse Boys/Merefeldia VR2 (zon) (Overige staf)
18 juni Milan Stultjens
20 juni Jos Geurts
20 juni Leon Steuten Eindse Boys 1 (zon) (Overige staf)
21 juni Joris Koppen Eindse Boys 3 (zon) (Overige staf)
21 juni Gertie Weekers
22 juni Anouk de Bruin ST Eindse Boys/Merefeldia VR2 (zon) (Teamspeler)
22 juni Fabienne Hendriks
22 juni Seb Snijders
23 juni Paul Dirckx Eindse Boys 3 (zon) (Teamspeler)
23 juni John Donkers
24 juni Ryan van Eijk Eindse Boys JO16-1 (Teamspeler)
25 juni Piet van Heugten
26 juni Noa Derckx ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 (Teamspeler)
26 juni Robert Stultjens Eindse Boys 35+1 (zon) (Teamspeler)
26 juni Senna van de Voort ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 (Teamspeler)
27 juni Elle Heijnen ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon) (Teamspeler)
27 juni Finn Smolenaers
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!