Contact

Contact

Accomodatiegegevens:
RKVV Eindse Boys - Sportpark Op de Hooven
Baldessenweg 1c, 6034 RN, Nederweert Eind

 

Correspondentieadres / secretaris:
Claudia Knapen
Meester Petersstraat 11, 6034 TC Nederweert-Eind
T: 06-23669012 - E: secretaris@eindseboys.nl

 

Ledenadministratie:
Monique Greijmans
Eind 75, 6034 SM Nederweert-Eind
T: 06-38289542 - E: ledenadministratie@eindseboys.nl

 

Lid worden? Klik hier voor meer informatie:

 

Voorzitter:
Vacature
E: voorzitter@eindseboys.nl

 

Penningmeester:
Vacature
E: penningmeester@eindseboys.nl  

 

Wedstrijdsecretaris Senioren:
E: wedstrijdzakensenioren@eindseboys.nl

 

Wedstrijdsecretaris Jeugd:
Jaan van Heugten
T: 06-12667069 - E: wedstrijdzakenjeugd@eindseboys.nl

 

Voetbalzaken Heren:
Johan Beerens
T: 06-43708959 - E: voetbalzakenheren@eindseboys.nl

 

Voetbalzaken Dames / meisjes:
Kelsey Stals
T: 06-50814821 - E: voetbalzakendames@eindseboys.nl

 

Voetbalzaken Jeugd:
Jos Stals
T:  06-30447874 - E: voetbalzakenjeugd@eindseboys.nl

 

Jeugdcoördinator:
Nils Naus
T: 06-83008290 - E: jeugdcoordinator@eindseboys.nl

 

Jeugdcoördinator F-mini t/m JO12:
Nick van Eijk
T: 06-42240234 - E: jconderbouw@eindseboys.nl

 

Jeugdcoördinator JO13 t/m JO19:
Erik Hermans
T: 06-15192024 - E: jcbovenbouw@eindseboys.nl

 

Voorzitter Sponsorcommissie:
Lars Raemakers
T: 06-15636672 - E: sponsorcommissie@eindseboys.nl

 

Kantinezaken & ontspanning:
Anne-Marie Hermans
T: 06-54323422 - E: kantine-ontspanning@eindseboys.nl

Onderhoud:
Lambert Rietjens
T: 06-50957594 - E: onderhoud@eindseboys.nl 

Materiaalman:
Cor Strijbos
T: 0495-626225 - E: materiaal@eindseboys.nl 

 

Contactpersoon Vertrouwenscommissie:
Hein Janssen
T: 0495-632893 - E: vertrouwenscommissie@eindseboys.nl


PR:

Jan Stultjens
T: 06-13442639 - E: pr@eindseboys.nl 


Websitecommissie:

E: website@eindseboys.nl

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!