Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
10 okt 14:30 RKSVV 1 (zon) Eindse Boys 1
3 okt 14:30 Sterksel 1 (zon) Eindse Boys 1
26 sep 14:30 Eindse Boys 1 Crescentia 1 (zon)
10 okt 9:45 Eindse Boys 35+1 (zon) DESM 35+2 (zon)
26 sep 10:00 RKSVO 35+2 (zon) Eindse Boys 35+1 (zon)
17 okt 10:00 DFO '20 35+2 (zon) Eindse Boys 35+1 (zon)
10 okt 10:00 DFO '20 3 (zon) Eindse Boys 2 (zon)
3 okt 12:00 NWC 8 (zon) Eindse Boys 2 (zon)
26 sep 12:00 Eindse Boys 2 (zon) Wilhelmina'08 3 (zon)
17 okt 12:00 Eindse Boys 2 (zon) DESM 3
3 okt 11:30 Eindse Boys 3 s.v. Laar 4
26 sep 11:00 SSE 3 (zon) Eindse Boys 3
10 okt 9:30 DESM 6 (zon) Eindse Boys 3
17 okt 11:30 Eindse Boys 3 SVSH 3
10 okt 12:00 RKSVV 2 (zon) Eindse Boys 4
17 okt 10:00 Eindse Boys 4 MMC Weert 5 (zon)
3 okt 10:00 Eindse Boys 4 Merefeldia 5 (zon)
26 sep 13:00 RKSVO 5 (zon) Eindse Boys 4
2 okt 18:00 Eindse Boys JO19-1 DFO '20 JO19-1
16 okt 18:00 Eindse Boys JO19-1 Merefeldia JO19-1
9 okt 15:00 SV Someren JO19-2 Eindse Boys JO19-1
25 sep 15:00 S.V. Heythuysen JO19-1 Eindse Boys JO19-1
2 okt 15:00 Eindse Boys JO17-1 s.v. Laar JO17-2
16 okt 15:00 Eindse Boys JO17-1 Brevendia JO17-1
9 okt 15:00 SV Budel JO17-2 Eindse Boys JO17-1
25 sep 14:00 Haelen JO17-1 Eindse Boys JO17-1
2 okt 13:00 DVO JO14-1 Eindse Boys JO14-1
16 okt 12:00 Sportclub Susteren JO14-1 Eindse Boys JO14-1
25 sep 9:00 Eindse Boys JO14-1 MBC'13 JO14-1
9 okt 9:00 Eindse Boys JO14-1 FC Maasgouw JO14-1
25 sep 12:00 ST RKVB/Leveroy JO13-1JM Eindse Boys JO13-1
2 okt 9:00 Eindse Boys JO13-1 FC Maasgouw JO13-1JM
9 okt 11:00 MMC Weert JO13-3 Eindse Boys JO13-1
9 okt 9:30 SJO PEC'20 JO11-1 Eindse Boys JO11-1
16 okt 11:30 Eindse Boys JO11-1 SV Budel JO11-1
25 sep 9:00 FC Oda JO11-1 Eindse Boys JO11-1
2 okt 11:30 Eindse Boys JO11-1 DESM JO11-1
25 sep 10:00 ONDO JO10-1 Eindse Boys JO10-1
9 okt 10:00 Eindse Boys JO10-1 Maarheeze JO10-1
2 okt 10:00 Eindse Boys JO10-1 FC Oda JO10-2
16 okt 9:00 MMC Weert JO10-2 Eindse Boys JO10-1
9 okt 10:00 Eindse Boys JO9-1 SV Budel JO9-2
2 okt 9:00 MMC Weert JO9-3 Eindse Boys JO9-1
25 sep 10:00 Eindse Boys JO9-1 RKSVO JO9-2
16 okt 9:00 Wilhelmina'08 JO9-1 Eindse Boys JO9-1
25 sep 10:00 Eindse Boys JO8-1 DESM JO8-2
2 okt 8:45 SV Budel JO8-2 Eindse Boys JO8-1
16 okt 9:00 Maarheeze JO8-1 Eindse Boys JO8-1
9 okt 13:00 ST NWC/Someren MO17-2 ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1
16 okt 13:30 ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 SV Valkenswaard MO17-1
2 okt 13:30 ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 Marvilde MO17-1
25 sep 14:00 FC Eindhoven AV MO17-2 ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1
27 sep 19:00 ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 Bieslo MO15-1
2 okt 12:30 RKSVN MO15-1 ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1
25 sep 11:30 ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 FC Oda MO15-1
9 okt 11:30 ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 ST VV Kessel/Helden MO15-1
16 okt 10:00 ST Sparta'18/Wittenhorst MO15-1 ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1
25 sep 11:30 ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1 Sportclub Irene MO13-1
2 okt 11:15 RKSVN MO13-1 ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1
16 okt 10:00 Bieslo MO13-2 ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1
26 sep 12:30 ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon) ST LHC/UOW'02 VR1 (zon)
17 okt 11:00 Amstenrade VR1 (zon) ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon)
10 okt 12:30 ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon) FC Eindhoven AV VR3 (zon)
3 okt 12:00 RKHBS VR1 (zon) ST Eindse Boys/Merefeldia VR1 (zon)
24 sep 21:00 VV HEBES VR30+1 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1
24 sep 21:30 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1 SVSH VR30+1
24 sep 20:00 Deurne VR30+1 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1
15 okt 21:30 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1 Deurne VR30+1
15 okt 21:00 DFO '20 VR30+1 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1
15 okt 22:00 VV HEBES VR30+1 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1
24 sep 22:00 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1 DFO '20 VR30+1
15 okt 20:00 ST Eindse Boys/Merefeldia VR30+1 SVSH VR30+1
17 okt 10:00 RKSVO VR1 (zon) ST Eindse Boys/Merefeldia VR2
3 okt 11:00 Reuver VR1 (zon) ST Eindse Boys/Merefeldia VR2
10 okt 11:00 ST Eindse Boys/Merefeldia VR2 MMC Weert VR1 (zon)
10 okt 10:00 ST Eindse Boys/Merefeldia VR3 SJVV VR3 (zon)
3 okt 11:00 SVSH VR1 ST Eindse Boys/Merefeldia VR3
26 sep 10:00 ST Eindse Boys/Merefeldia VR3 Liessel VR1 (zon)
17 okt 13:00 Bruheze VR2 (zon) ST Eindse Boys/Merefeldia VR3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!